CZ | EN
Váš nákupní košík
obsahuje: 0 položek
v ceně: 0 Kč
Strašidelné čarodějnice Originální loutky Loutky tři broučci Šáša Kouzelníci Šumař houslista a hamonikář Černoch a kuchař loutky Loutka klauna Loutka Mozart, dáma a čert Čarodějnice

Doprava

Informace o dopravě

Česká pošta- zásilka po ČR obchodní balík poštovné balné  -210 kč
                                                                                       
                        zásilka po SR dobírkou poštovné balné 360 kč do 7 kg lze pojistit na křehké
                        zásilka do zahraničí  od 360 kč podle váhy a země doručení, zasíláno letecky-prioritně .
        
                                                                

                                                  


Česká Pošta:
Expedice balíků u kterých si naši zákazníci zvolili způsob dopravy Českou poštou probíhá ve všední dny od 10:00 do 16:00.
Doručení balíků probíhá následující pracovní den po expedici.
Doručování profi balíků probíhá ve všední dny přibližně v časech 7:00-16:00. Tento čas se liší v jednotlivých lokalitách. Toto doručování na drtivé většině míst v České republice neprovádí běžný poštovní doručovatel, ale rozváží je speciální rozvoz České pošty.
Bohužel naše firma nemůže zařídit aby se k Vám rozvoz dostal v určený čas.
Není tedy možno si čas stanovit. Stejně tak telefonický kontakt od zaměstnanců České pošty je velmi ojedinělou záležitostí. Proto je třeba vyčkat rozvozu na uvedené dodací adrese. Bližší informace můžete zjistit telefonicky na Vaší poště.
V případě, že nebudete na místě zastižen(a), bude Vám zanecháno oznámení o uložení zásilky na Vaší poště, kde je posléze nutno si zásilku vyzvednout (dle pracovní doby pošty v místě určení). 

Občas se bohužel stane, že oznámení není z nějakého důvodu zanecháno (bližší informace proč se tak v konkrétním případě nestalo, jistě podá pošta v místě Vašeho bydliště) a v takovém případě je zásilka taktéž uložena na poště. 
Prosím pozor, pokud jste tedy následující den po našem upozornění o expedici zboží neobdrželi zásilku a ani nenajdete oznámení o uložení je zásilka na 90% uložena na Vaší poště. V takovém případě se prosím na poštu bez váhání obraťte. 
Pokud si zásilku na poště nevyzvednete do sedmi dnů, bude zásilka označena jako nevyzvednutá a vrácena zpět na naši adresu.