Cena

23802381
123802381
babicka korenarka4
2 380 Kč

Babka Kořenářka sbírá na loukách bylinky, které pomáhají na všelijaké trable a nemoci. Loutka babičky je velká 45 cm. Ovládá se pomocí dřevěného vodítka a nití, je plně funkční, originální, ručně malovaná, vyrobená z kvalitních textilií a přírodních  materiálů. Loutka může být krásný dárek, nebo nádherná dekorace, například do bytu.

Detail
Kód: 74
babicka kucharka4
2 380 Kč

Babička Kuchařka  umí uvařit a upéct ty největší dobroty,husičku a nebo úžasné buchty. Loutka kuchařky je velká 45 cm. Ovládá se pomocí dřevěného vodítka a nití, je plně funkční, originální, ručně malovaná, vyrobená z kvalitních textilií a přírodních  materiálů. Loutka může být krásný dárek, nebo nádherná dekorace například do bytu.

Detail
Kód: 167
babicka pleteni 2
2 380 Kč

Babička při pletení a hlídání svých vnoučat umí povídat překrásné pohádky na dobrou noc. Loutka babičky je velká 45 cm, patina dřevo. Ovládá se pomocí dřevěného vodítka a nití, je plně funkční, originální, ručně malovaná, vyrobená z kvalitních textilií a přírodních materiálů. Loutka může být krásný dárek, nebo nádherná dekorace například do bytu. 

Detail
Kód: 158
cestovatel3
2 380 Kč

Loutka Cestovatel se ovládá pomocí dřevěného vodítka a nití, je plně funkční, originální, ručně malovaná, vyrobená z kvalitních textilií a přírodních materiálů. Loutka může být krásný dárek, nebo nádherná dekorace například do bytu.

Detail
Kód: 140
dama
2 380 Kč

Loutka dámy je velká 50 cm. Ovládá se pomocí dřevěného vodítka a nití, je plně funkční, originální, ručně malovaná, vyrobená z kvalitních textilií a přírodních materiálů. Loutka může být krásný dárek, nebo nádherná dekorace například do bytu.

Detail
Kód: 116
don quijote 3
2 380 Kč

Don Quijote de la Mancha svými ideály cti, šlechetnosti a statečnosti naplňoval své činy, ale neviděl realitu. Tu se mu snažil dávat prostý zbrojnoš a jeho přítel Sancho Panza. Loutka Don Quijote a koně Rocinanty je velká 50 cm. Ovládá se pomocí dřevěného vodítka a nití, je plně funkční, originální, ručně malovaná, vyrobená z kvalitních textilií a přírodních materiálů. Loutka může být krásný dárek, nebo nádherná dekorace například do bytu.

Detail
Kód: 206
golfista3
2 380 Kč

Loutka golfisty je velká 45 cm. Ovládá se pomocí dřevěného vodítka a nití, je plně funkční, originální, ručně malovaná, vyrobená z kvalitních textilií, kůží a přírodních materiálů. Loutka může být krásný dárek, nebo nádherná dekorace například do bytu.

Detail
Kód: 119
charles chaplin
2 380 Kč

Loutka Charles Chaplin se ovládá pomocí dřevěného vodítka a nití, je plně funkční, originální, ručně malovaná, vyrobená z kvalitních textilií a přírodních materiálů. Loutka může být krásný dárek, nebo nádherná dekorace například do bytu.

Detail
Kód: 146
mozart4
2 380 Kč

Detail
Kód: 194
9 položek celkem