Cena

23802381
123802381
Dědeček Bohouš
2 380 Kč

Dědeček Bohouš je důchodce, který se rád poveselí s housličkami v hospůdce u pivečka.  Loutka dědy je velká 45 cm. Ovládá se pomocí dřevěného vodítka a nití, je plně funkční, originální, ručně malovaná, vyrobená z kvalitních textilií a přírodních materiálů. Loutka může být krásný dárek, nebo nádherná dekorace například do bytu.  

Detail
Kód: 86
flasinetar
2 380 Kč

Loutka flašinetáře je velká 45 cm. Ovládá se pomocí dřevěného vodítka a nití, je plně funkční, originální, ručně malovaná, vyrobená z kvalitních textilií, kůží a přírodních materiálů. Loutka může být krásný dárek, nebo nádherná dekorace například do bytu.

Detail
Kód: 188
harmonikar 2
2 380 Kč

Česká postavička potulného muzikanta (šumaře). Chodili od chalupy k chalupě a rozdávali svou hudbou radost a veselí. Loutka harmonikáře je velká 45 cm. Ovládá se pomocí dřevěného vodítka a nití, je plně funkční, originální, ručně malovaná, vyrobená z kvalitních textilií a přírodních materiálů. Loutka může být krásný dárek, nebo nádherná dekorace například do bytu. 

Detail
Kód: 155
pagagini4
2 380 Kč

Detail
Kód: 83
sumar houslista4
2 380 Kč

Já jsem muzikant a přicházím k Vám z české země. Šumaři byli potulní muzikanti, kteří chodili od chalupy k chalupě a od vesnice k vesnici a hrávali pro radost v českých hospůdkách, tancovačkách a poutích. Loutka šumaře je velká 45 cm. Ovládá se pomocí dřevěného vodítka a nití, je plně funkční, originální, ručně malovaná, vyrobená z kvalitních textilií a přírodních materiálů. Loutka může být krásný dárek, nebo nádherná dekorace, například do bytu.  

Detail
Kód: 170
sumar houslista 2
2 380 Kč

Česká postavička potulného muzikanta (šumaře). Chodili od chalupy k chalupě a rozdávali svou hudbou radost a veselí. Loutka šumaře je velká 45 cm. Ovládá se pomocí dřevěného vodítka a nití, je plně funkční, originální, ručně malovaná, vyrobená z kvalitních textilií a přírodních materiálů. Loutka může být krásný dárek, nebo nádherná dekorace například do bytu.

Detail
Kód: 212
sumar velky3
2 380 Kč

Česká postavička potulného muzikanta (šumaře). Chodili od chalupy k chalupě a rozdávali svou hudbou radost a veselí. Loutka šumaře je velká 60 cm. Ovládá se pomocí dřevěného vodítka a nití, je plně funkční, originální, ručně malovaná, vyrobená z kvalitních textilií a přírodních materiálů. Loutka může být krásný dárek, nebo nádherná dekorace například do bytu.

Detail
Kód: 185
7 položek celkem